Amen. 2 komentarze


Jeśli wydaje się Wam, że blogowanie to tylko napisanie kilku zdań, to jesteście w błędzie.
Oczywiście ten tylko, kto pisze bloga, wie że jest też ta mniej ciekawa strona – od kuchni to wygląda już mniej zabawnie.

Krocie spamu, dziennie kasuje po kilkaset wpisów reklamujących różne produkty, najczęściej tabletki szczęśliwego fallusa lub inne erotyczne dyrdymały.
Trafia się też chołota, która w komentarzach próbuje opluwać, obrażać, poniżać lub zastraszać.
Wydaje się takiemu chłopkowi, że internet to wolność słowa – tak, zgadzam się, to wolność słowa ale i także branie odpowiedzialności za tę wolność słowa.
Niektórzy zarzucają mi, że nie przepuszczam niepochlebnych komentarzy – to tylko półprawda – prawda jest taka, że niepochlebne przepuszczam, obraźliwych nie przepuszczam.

Anonimowy szympans przy klawiaturze, powinien zrozumieć, że inwektywy zamieszczane w komentarzach, to jedynie wynik kompleksów i frustracji.

Określenie szympans nie padło przypadkowo, niektórzy zachowują się tak, jak małpy rzucające własnymi gównami – innymi słowy, to co piszesz w komentarzach, to odzwierciedlenie tego, co sobą reprezentujesz.

To mój blog, będę na nim pisał co mi się podoba, będę na nim pisał tak, jak mi się podoba.
Co więcej, będę przepuszczał te komentarze, które uznam za stosowne.
Amen.

2,910 total views, 3 views today

Please follow and like us:

Podobne wpisy
Poranna kawa Poranna kawa. Siadam do kompa, odpalam gadu gadu, ktoś na liście znajomych umieścił opis: Wolę być niedoskonałą wersją siebie samego, niż najlepszą...
Szalone nożyczki Jadę leniwie do serwisu. Marcin, fachowiec od moich 4kółek zajmuje się wymianą przednich świateł, ja w tym czasie przeszkadzam Agnieszce ? ma pełne rę...
Święta idą Moje ulubione C.H.Promenada dało mi dzisiaj w kość ? dużo ludzi, tłok. Ludzie dostali przedświątecznej głupawki. Kupują wszystko jak leci, a sprzedawc...
  • przemo

    tępić robactwo co to sie nie potrafi podpisać

  • Mirek S

    Małpy to mądre zwierzaki a piszą raczej ich kupki. Kupka brudzi i śmierdzi. Co ma w końcu robić skoro nie ma mózgu, tylko przetrawione resztki. Masz rację, że miejsce na kupkę jest w w szambie a nie na blogu !