Czas 1 komentarz


Czas płynie, czas biegnie, czas ucieka, czas upływa, czas ??A gdyby tak zatrzymał się w miejscu? Gdyby można było uchwycić jakiś moment z naszego życia by móc sycić się nim do woli? Delektować się chwilą złapaną w garść?

Wszystkiemu winien jest czas który płynie niczym rzeka, nieubłaganie, bezpowrotnie – nieubłaganie dla tych chwil które chcielibyśmy zatrzymać, zaś zbawienny jest dla tych zdarzeń które przynoszą ból, cierpienie?. Bo czyż nie mówimy ?czas leczy rany??

Każdego dnia doświadczamy czegoś innego, czegoś nowego. Nawet jeżeli wydaje nam się że wszystkie dni są identyczne to jest to tylko złudzenie, każdy dzień niesie ze sobą nowe, choćby malutkie różnice. Często nie zauważamy tych drobnych różnic bo popadamy w monotonię, rutynę. Wydaje nam się że w naszym życiu nic się nie dzieje, ale czy tak jest naprawdę?

Każdy wschód słońca był, jest i będzie unikalny, każdy posiłek zjadany na śniadanie, obiad czy też kolację był, jest i zawsze będzie niepowtarzalny nawet jeśli jedlibyśmy to samo za każdym razem.

To właśnie jest czas, nad którym nie mamy kontroli ale zawsze możemy baczniej przyglądać się naszemu życiu, bo nasze życie to nic innego jak ów czas.

Uśmiechajmy się częściej do ludzi, niech ten nasz wspólny czas płynie radośniej i serdeczniej.Pozdrawiam wszystkich ciepło.

1,412 total views, 4 views today

Please follow and like us: