Donaldu Tusku! (MMSem) 2 komentarze


O mój boszszszszszszszsz! Jak mi tutaj dobrze, zero wiadomości z Polski, żadnych nowości i rewelacji dotyczących Smoleńska. Dzięki stwórcy dane mi było oszczędzenie sobie oglądanie tych jap typu „Begerowa” PiSu, księcia Kwakfona, motylohycla czy szarlotmena rozdającego jabłka. Raj na ziemi i raz dziennie BBC World żeby wiedzieć co na świecie. Do tego morze, słońce spray na komary i mp3 z wyśmienitą muzą. Powoli zaczynam pakowanie, wprawdzie samolot mam o 11 z groszami ale wolę już mieć srebrną walizkę gotową. Kosmetyki i reszte dupereli dorzucę rano. Ciekawe jaką pogodą przewidują w Polsce na najbliższe dni? Donaldu Tusku! Ja chcę słońca i ciepła, zarządź coś! 😀 Pozdrawiam ciepło odwiedzających bloga :))))

20110419732.jpg

1,332 total views, 4 views today

Please follow and like us:
  • Jakiś koleś stworzył wtyczkę do przeglądarek, usuwającą ze stron internetowych treści zawierające smoleńsko-podobne słowa-klucze. Kiedy wypróbował ją w dniu rocznicy katastrofy, na największych serwisach z wiadomościami zostały tylko sport i pogoda :)))

  • Jarek

    Co do „braku wiadomości” to również uwielbiam ten stan – jest błogi, wakacyjny i radosny, słowem rewelacyjny! Dlatego polecam wszystkim pozbycie się telewizji!!! Od paru ładnych lat ludzie się dziwią czemu nie jestem markotny i przygnębiony, bo przecież „to co się dzieje” to jakiś koszmar i tylko czekać jak „to wszystko” się sypnie. Zupełnie nie rozumiem o czym oni mówią 🙂 Polecam!