Dziś, w nadchodzącym tygodniu, wczoraj. 1 komentarz


Dziś mojego bloga odwiedziło ponad 26 000 osób, wszystko za sprawą onet.pl który umieścił (w ciągu dnia) odnośnik do jednej z moich notek (za co bardzo dziękuję). Zaskakujące, niesamowite, budujące, tyle osób w moich skromnych progach.
UFFFFF, zapierające dech w piersiach.

W nadchodzącym tygodniu Dorota Wellman w programie KINO KANAPA KSIĄŻKI będzie mówiła o naszej książce „Instrukcja obsługi twojego faceta”.
Mam pełnego pampersa, bo nie miałem czasu podpytać ją cóż takiego powiedziała, do tego nasze „nieszczęsne setki” które nagrywaliśmy 2 tygodnie temu. Na kompletnie wariackich papierach i w kompletnie wariackich warunkach były kręcone.

Wczoraj trochę czasu spędziłem na powietrzu, przyroda na całego budzi się do życia. Kwiaty zaczynają kwitnąć, coraz więcej drzew i krzewów ma już liście, tylko nieliczne jeszcze maja pąki.
Szkoda tylko, bo na jutrzejszą i pojutrzejszą noc zapowiadają przymrozki szkoda gdyby miały zmarznąć te piękne cuda natury.

1,050 total views, 1 views today

Please follow and like us:

Podobne wpisy
A łyżka na to – nieeeeemożliwe! Sobota, ale nie ta jutrzejsza tylko ta z przed tygodnia. Spotkanie z Dorotą która dzielnie pokonuje trasę pomiędzy rodzimym Krakowem a Warszawą, wybyw...
Dzień Ojca. Dla mamy kwiatek to żaden wydatek a dla taty ..... ? Wszystkiego najlepszego wszystkim tatom z okazji ich święta!
Zamiast słów. Zamiast słów, niech tych kilka fotografii będzie podsumowaniem pobytu w Egipcie. ? copyright Tomasz Curle...
  • ys

    Twoje fotki jak zawsze przepiękne 🙂
    I po raz kolejny zadaję sobie pytanie: jak Ty to robisz? 🙂