Ja także się pytam. 5 komentarzy


Świat powoli wraca do normalności, chmura popiołu wulkanicznego sobie poszła, linie lotnicze ruszyły pełną parą – rozpoczęły się migracje ludzi. Do normalność wraca także Polska. Po długiej żałobie, dużymi krokami zbliża się okres kampanii wyborczej. Polska będzie wybierała nowego prezydenta. Wszystkie znaczące partie wytypowały już swoich kandydatów do Pałacu Prezydenckiego, wszyscy prócz Prawa i Sprawiedliwości. Wszyscy z zapartym tchem oczekują, kim będzie kandydat PiSu. Wiele wskazuje na to, że może to być Jarosław Kaczyński, no bo jeśli nie on to kto? Według Pani Staniszkis, którą szanowałem swego czasu, we wczorajszym programie Moniki Olejnik piała niebotycznie jakim to wspaniałym kandydatem jest wspomniany wcześniej Jarosław Kaczyński. No cóż, jedno jest pewne, nigdy więcej ta Pani nie będzie dla mnie autorytetem. Była kiedyś, zaznaczam – kiedyś, od jakiegoś czasu już nie jest. Po wczorajszym wywiadzie utwierdziłem się w przekonaniu, że słowo „nigdy” nie zostanie zmienione przeze mnie już nigdy.

You Tube zalewany jest filmikami, którego autorem oryginału jest pewien Rosjanin, który jako jeden z pierwszych dotarł na miejsce katastrofy prezydenckiego tupolewa. To co tworzą ludzie, wszystkie te teorie spiskowe na bazie wspomnianego filmiku z miejsca katastrofy, utwierdza mnie w przekonaniu, że żyjemy w totalnie zafiksowanym kraju. Rosjanie zestrzelili samolot prezydencki, Rosjanie strzelali do ofiar samolotu. Już wiem! Rosjanie to kosmici!

A teraz coś na poważnie – Leszek Miller konsekwentnie pyta, kto jest winny katastrofy samolotu który rozbił się pod Smoleńskiem. Moim zdaniem słusznie, ja także się pytam.

1,826 total views, 1 views today

Please follow and like us:

Podobne wpisy
18+ (osiemnaścieplus) Intensywny i pracowity tydzień daje o sobie znać w postaci zmęczenia. Spowolnione reakcje za kierownicą, szwankujący aparat mowy wydający czasami dźw...
DD No tak, Dzień Dziecka zbliża się ku końcowi. Nawet i mnie nie ominęły życzenia, co ciekawe, nie były one od moich rodziców. Dziękuję za nie pięknie. ...
In vitro. Zasłyszane w niedzielę w Radiu Zet (thx Teodor). W rolach głównych Monika Olejnik i Przemysław Gosiewski: PG: Znaczy, ja muszę powiedzieć, że? M...
 • na fuck lady to już chyba kobicina nie ma co liczyć, ale kota to jej się wygryźć nie uda to i z first lady nici
  ;-P

 • HellenBerger

  Mr.Big, może chce wygryźć kota i na First Lady się szykuje.

 • Mr. Big

  Zostawcie w spokoju tą Staniszkis !!!! Kobieta niedowidzi, niedosłyszy, nidopamięta, wszystko jej się pitoli i tylko czerwona szminka z sex shopu jej się jakoś trzyma. Szacunek się należy dla uwiądu starczego !!!!

 • pani Staniszkis zapewne napisze niebawem wspomnienia pt. Jak ja się myliłam czyli na kolana przed pis-uarem
  :-/
  też się pytam, kto jest winny?

 • To było do przewidzenia, że gdy ludzie trochę ochłoną, media zaraz zaczną „wyciągać” jakieś „tanie podniety” związane z kampania prezydencką.
  Co do Pani Staniszkis – cieszę się, że nie oglądałam tej „Kropki nad i”. W takich chwilach niewiedza jest zdecydowanym błogosławieństwem.
  Pytanie „kto jest winny” trochę teraz przycichło. Dobrze by było, gdyby nie zostało zapomniane zupełnie.