Jak za czasów PeeReLu.


Senny poniedziałek, obudziłem się z trudem.
Jedna kawa, druga kawa …. a ja wciąż kompletne „nemo”.
Snuję się jak zjawa po domu.
Dla mnie początek roku, to jak początek tygodnia czyli poniedziałek. Sęk w tym, że ja poniedziałków nie lubię.
Idźmy dalej tym tropem – skoro początek nowego roku kojarzy mi się z poniedziałkiem, to jasne jest, że nie lubię początku roku.
Zawsze po weekendzie zastanawiałem się, co przyniesie tydzień, jaki będzie? Tak samo jest ze styczniem, refleksja nad tym jaki będzie nowy rok, co przyniesie?
„Instrukcja Obsługi Twojego Faceta” rozeszła się jak ciepłe bułeczki, pytacie mnie kiedy będzie – nie wiem, kontakt z wydawnictwem jest (delikatnie mówiąc) jak oczekiwanie na zamówioną rozmowę poza miastową za czasów PRLu. Jak coś będę wiedział, dam znać.
Póki co, trzymajcie się ciepło i nie dawajcie się zimie 🙂

1,415 total views, 2 views today

Please follow and like us:

Podobne wpisy
Nowy 2009 Rok MOI DRODZY ŻYCZĘ WAM ABY NADCHODZĄCY, NOWY 2009 ROK BYŁ SPOKOJNY DLA WAS I DLA WASZYCH BLISKICH WSZYSTKIEGO DOBREGO.
A łyżka na to – nieeeeemożliwe! Sobota, ale nie ta jutrzejsza tylko ta z przed tygodnia. Spotkanie z Dorotą która dzielnie pokonuje trasę pomiędzy rodzimym Krakowem a Warszawą, wybyw...
Słowo się rzekło – lama u płota. Tego lata pogoda nas nie rozpieszcza, najpierw deszczowy czerwiec, a teraz lipiec w kratkę ? i to jaką kratkę! Jednego dnia temperatura w cieniu się...