Kupa grzmotów, trochę błysków i odrobina dymu. 5 komentarzy


Strzelanie petardami o północy zgoda, jakby nie było świętujemy Nowy Rok – choć to poroniony pomysł. Ale strzelanie już na dwa dni przed i kilka dni po? To już przegięcie.
My ludzie, przywłaszczamy sobie prawo gatunku wyjątkowego. Nie patrzymy na inne żyjące i czujące istoty, które są często inteligentniejsze od przeciętnego człowieka.
Mój pies żyje w ogromnym stresie od wczoraj, nie wspomnę co działo się o północy. Dzisiaj też strzelają choć już po 21:00. Co to za frajda? Kupa grzmotów, trochę błysków i odrobina dymu? Mówię tutaj o petardach, które strzelają wokoło. Debilne przekonanie, że to takie fajowskie.
Cieszymy się? Z czego? Z tego, że zaraz do pracy i obowiązków czyli szara codzienność?
Szkoda pieniędzy – lepiej wydać je na lepsze, fajniejsze, bardziej szczytne cele. Przecież wydajemy tyle pieniędzy na te idiotyzmy.

My z Sandrą przywitaliśmy Nowy Rok lampką ….. oranżady 🙂
Poszła cała butelka, aż bąbelki uderzały do głowy 🙂


1,700 total views, 2 views today

Please follow and like us:

Podobne wpisy
RICHARD BOLSTAD Wczoraj uczestniczyłem w spotkaniu z Richardem Bolstad?em, jednym z najwybitniejszych trenerów na świecie. Człowiek ten wywarł na mnie ogromne wrażeni...
Poniedziałek już od wtorku poszukuje kota w worku... Podobno jaki poniedziałek, taki cały tydzień. Dobrze że to nie zawsze się sprawdza. Informacje o złym stanie zdrowia kogoś z rodziny nigdy nie nastra...
Pomyślności….. Kochani, z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam , dużo radości i spokoju ducha, dużo uśmiechu i pomyślności. Wszystkiego najlepszego!   ...
 • Em.

  To może ja lepiej nie przyznam się jak przywitałam Nowy Rok ;o)

 • Małgorzata

  moja Czikita jest już bliska zawału…teraz przez kolejny miesiąc będę musiała ją przekonywać, że wyjście wieczorem niczym nie grozi. A za rok znowu to samo…;-(((( Wczoraj wieczorem po lesie biegała spanikowana suczka. Miała obrożę, więc pewnie komuś uciekła. Niestety była tak przerażona, że nie dało jej się złapać. Mam nadzieję, że szczęśliwie wróci do domu.

 • sandra

  pyszny był ten szampan

 • radosny

  To kaca na maksa musieliście dzisiaj mieć heheh ;-))))

 • boonoonoos

  Kupa to jest w głowach odpalających fajerwerki, błysku inteligencji tam nie uświadczysz. A dym? No cóż, czachy im dymią, gdy starają się choć odrobinę niekiedy pomyśleć, niestety na dymie się kończy, myśli brak.