Lech, Czech i Rus 2 komentarze


Pan Prezes Jarosław Kaczyński powiedział, że gdyby PiS rządziło to za kilka lat Polacy spędzaliby wakacje w Egipcie i Tunezji. Chyba nigdy nie wyściubiał nosa dalej niż do Wąchocka. Zupełne oderwanie od realiów. W dniu przylotu czyli wtedy kiedy burza piaskowa zawróciła samoloty (między innymi mój) do Kairu nie spotkałem nigdzie na świecie tak wielu krajan. Tego dnia do samej Hurghady leciał samolot z Warszawy o 9:30. Kolejny który odwołano z powodu burzy piaskowej miał wylecieć z Warszawy o 10:30. Potem o 12:00 wyleciał mój a kolejny z 12:30 został też odwołany z powodu burzy. Jednego dnia conajmniej 4 samoloty. W Kairze wylądowały dwa samoloty z Warszawy w tym także mój, jeden z Wrocławia i jeden z Krakowa inne skierowano do Sharmu. Trzeba być albo głuchym albo pijanym żeby nie zauważać Polaków. Błagam Panie Prezesie jeśli to możliwe, niech Pan nie przysyła ich więcej bo zaraz po Rosjanach, Polacy piją najwięcej i najbardziej się upijają. I napewno nie chodzi mi o herbatkę.

20100528249.jpg

1,245 total views, 2 views today

Please follow and like us:

Podobne wpisy
Kreatywnie. Prawda że mam kreatywnych sąsiadów? ;o) Fotka wysłana MMS'em z telefonu komórkowego - niestety moje zboczenie, czasami będą się pojawiały - gdzieś ta...
Trzymam kciuki. Bez pracy nie ma kołaczy, ale za jakie grzechy przyszło nam cierpieć stojąc w korkach ;oP Powrót do domu to masakra. W Warszawie chyba jednak coś ru...
Zapachniało wiosną. Prawda że są słodkie? Wiosną zapachniało ;o)
  • Mr.Big

    A mnie się na głowie włos jeży, ile tysięcy w Polsce dzieci jest katowanych, a ile zakatowanych na śmierć. Może warto uważać z tym jeżeniem włosów, kiedy nie wyściubia się nosa z naszej uroczej katolickiej europci, gdzie strach jest posłać w tej chwili dzieciaka na religię. Przydaje się więcej zrozumienie dla innych kultur, co mało osiągalne czytając „Nasz Dziennik”.

  • Joanna

    Nie uważam, żeby Egipt był rajskim miejscem. No może dla turystów…generalnie włos się na głowie jeży kiedy dowiadujesz się jakie jest tam np prawo dot. dzieci. Nie, z taka świadomością raczej ciężko byłoby mi odpoczywać.