Mam wizję ….. 11 komentarzy


– Szkoda, że nie masz tego kanału.
– …
– ….
– No jak to nie, jak tak. No pewnie, że mam.
– To przełącz, zlejesz się w majtki.
Tak oto trafiłem na ten program. Kiedyś błądząc po kanałach przebiegałem przez coś, co nazywało się EZO tv (teraz już chyba tego nie ma) ale nigdy długo nie zabawiałem.

Mam wizję …..
Jakaś kobieta siedząca przed telewizorem martwi się o swoje dziecko będące za granicą ….

No tak, prawdopodobieństwo, że przed odbiornikiem siedzi jakaś naiwna kobieta, która ogląda ten program i ma dziecko gdzieś na obczyźnie jest spore, jest wręcz ogromne.
Groteskowo? Komicznie? Wygląda to wszystko jak parodia.
Jest to tylko mały kawałek tej audycji więc może tego nie widać, ale „wróżka-szamanka” mówi tak szybko, że nie sposób wtrącić coś od siebie. Zresztą kilka minut wcześniej zadzwoniła jakaś kobieta, „wróżka” nawija, nawija i mówi coś o kobiecie z rudymi, długimi włosami. Dzwoniąca odparła, że nikogo takiego nie ma w jej otoczeniu. „Wróżka” szybko zakończyła rozmowę sugerując, żeby uważać na takową.
Jeszcze komiczniej było, gdy „wróżka” stawiała tarota i mówiła o wygranej w totka – stary budynek ….. tam jest jakaś kolektura ….. tam jest starsza kobieta ….. tam powinna pani puścić kupon …..
O bogowie! Przecież prawie wszędzie jest jakiś stary budynek w którym może być kolektura i starsza kobieta sprzedająca losy!
„Wróż” natomiast łączy się z siłami kosmosu z prędkością światła, niejedna osoba chciałaby tak szybki internet. On dla odmiany, podawał numery, które rzekomo mają być wygraną. Czy ja dobrze rozumiem, że on z aniołami ma kontakt? ;D

Powinna mnie zaskakiwać naiwność ludzi. Kto musi dzwonić do takiego programu? Desperaci? Nieudacznicy życiowi? Osoby, które myślą, że pomoże im to zmienić ich życie?
Nie ogarniam tej kuwety ale ubaw mam przedni 🙂
To lepsze od Comedy Central 🙂


2,571 total views, 2 views today

Please follow and like us:

Podobne wpisy
Agrafka No chodzi mi po głowie ta agrafka. Nic innego tylko agrafka i agrafka. Jak można tak debilnie mylić nazwy ;-P
3miasto Expres do Gdańska jedzie 4:30h ? na odcinku W-wa Wschodnia Nasielsk pociąg (+/- plus/minus) jedzie około 2 godziny ? śmiać się czy płakać? 😉 IC Int...
Połamaniec Święta tuż, tuż więc postanowiłem dla Was zatańczyć - a co mi tam ;-P Wystarczy kliknąć na link Świąteczny Taniec Połamaniec Pozdrawiam przedświ...
 • J.

  Też czasem włączam dla rozrywki. Moja ulubiona „interwencja”: pani dzwoni, że niedawno zdechł jej pies i chce wiedzieć, co było tego przyczyną.
  – Tak, tak. Sam z siebie nie zdechł. Ktoś mu pomógł. Widzę mężczyznę, wysokiego mężczyznę wokół tego psa. Od czterech lat już usiłował zrobić mu krzywdę i w końcu dopiął swego. (….) A ile piesek miał lat?
  – Trzy.
  XD

 • Belle

  Czasami nie wiem co jest groźniejsze : ludzka naiwność czy znieczulica wszechobecna…

 • olunia ;)

  hahahah 😉 że też ludzie są tacy naiwni na ten cyrk 😉 moja koleżanka miała ciężką sytuację małe dziecko,brak pracy,samotnie wychowująca mama…wpadła na genialny pomysł że wróżka pomoże oj pomogła!!! 600zł rachunku nabiła i tyle.ludzie w BOGA nie wierzą ale we wróżki tak?

 • Lucy

  Wiesz po co ludziom wrozka?! , aby miec choc troche nadzieji na lepsze, na poprawe samopoczucia, na dodanie otuchy. Owszem zdarzaja sie szarlatani, oszusci, ale sa i dobre wrozki. Wiadomo ze czesc wrozby sa to jakies domysly ktore sam musisz dopasowac do osob, zdarzen. W moim miasteczku mam taka starsza pania ktora wrozy z kart i powiem Ci ze duzo sie sprawdza z tego co mowila z kart. Ale to juz kazdego indywidualne podejscie do sprawy, wierzyc czy nie wierzyc???!

 • Miałam ci ja wróżbę:) Znajomi wróżyli mi z wahadełka (pod moją nieobecność), chyba z 18 lat temu i wywróżyli: stara, zgorzkniała i bezdzietna panna po kres swoich dni!
  Jakieś felerne mieli wahadełko:)

 • Asia

  Prosze sobie wyobrazić , jak bogaty zasób słów winna mieć Pani z kulą i bez kota :)\
  Cóż ludzie uwielbiaja słuchać dobrych wieści i to podobo odpowiednio ich nastraja do zdobywania kolejnych szczytów
  zapraszam do siebie
  http://eksperyment-przemijania.blog.onet.pl/

 • J’boom

  Konkurencja ojca Rydzyka 🙂

 • Tom.CJ

  Martha
  „Zmiany były?na tyłku,ale dopiero jak doszedł rachunek do domu” – ubawiłaś mnie :)))))
  Co do CC i Pingwinów, to też nie odpuszczę 🙂

  zante
  To już jest mega debilizm, brak wyobraźni i jeszcze raz mega debilizm.
  No cóż …. ja też czasami … ani, ani …

 • Jest taki program w TV późną bardzo nocą. Nie pamiętam na jakim kanale. Zasnęłam przy nader interesującym filmie i obudziwszy się w środku nocy natrafiłam na te wróżby. Długo nie mogłam skumać o co chodzi. Najbardziej byłam zaszokowana, gdy pani dzwoniąca, pytając o losy rozprawy sądowej podała, na prośbę wróżki: datę rozprawy, rejon kraju, imię swoje oraz męża (uczestników postępowania) oraz kwotę sporu ;-)))) PO wszystkim wróżka powiedziała : będzie świetnie. Kwota była duża, więc myślę, że pomysłowy złodziej, ze średnim IQ, jeśli ma wejścia w sądzie to szybko ustali adres, pod którym niedługo będzie można mieć czystą robotę.
  Nie pojmuję ludzi. Ani,ani….

 • Martha

  Czekałam na kolejny wpis i znowu się uśmiałam!!Sama przerobiłam ten temat,ale…ja miałam wtedy 15 lat!:)To był „Tarot miłości”, tylko nie zwróciłam uwagi na to jaki jest koszt za minutę połączenia…wybrałam numer 0700 xxx..tajemniczy głos przemówił do mnie!”Wróżka”(nagranie) poistruowała mnie,że muszę wybrać temat rozmowy,za każdy odpowiedzialna była jakaś cyferka na aparacie,wybrałam temat „zmiany”!Tajemniczy głos kazał mi zmienić fryzurę (byłam w trakcie zapuszczania włosów) i to przyczyni się do wielkiej zmiany w moim życiu!!Zmiany były…na tyłku,ale dopiero jak doszedł rachunek do domu:)Fryzury nie zmieniłam:)Pozostanę przy CC i Pingwinach z Madagaskaru-bezpieczniej:D

 • boonoonoos

  wahadełkowy wymiatacz ;-O