4

Skuteczne techniki walki ze stresem.

Wow! Kilka dni wolnych od szkoleń, ale tylko od szkoleń bo jutro rozmowa z Longmanem później terapia. Jeszcze okazuje się, że Sandra chce za wszelką cenę przyjechać na „długi weekend”. Dzieciaki piątek mają wolny od nauki. Nie dziwię się jej, że chce wyrwać się z domu na tych klika dni.
Dzisiaj kolejne szkolenie dla UDT i miłe zaskoczenie. Niektórzy ludzie podchodzili i dziękowali za -cytuję – najwspanialsze szkolenie na jakim dotychczas byli. Dla wykładowcy, szkoleniowca lub trenera nie ma nic cudowniejszego jak takie sytuacje.
To uświadamia człowiekowi, że to co robi ma sens.

Tyle ostatnio się dzieje, w zasadzie od dwóch miesięcy, że nie wiem jak mam ugryźć niektóre tematy.
Są zbyt osobiste żeby o nich pisać na blogu, inne zaś są zbyt ekstremalne i skierowane do konkretnych osób które mogą czytać tego bloga. Mój wrodzony optymizm gdzieś sobie poszedł, zrobił sobie wolne? Mam nadzieję, że nie zbyt długo, bo zaczynam za nim tęsknić.
Wyglądam przez okno i nie widzę go na horyzoncie. Siedzę i czekam…….

1,529 total views, 4 views today

Komentarze

Komentarzy

Share This:

Tomek

4 Comments

 1. chwilowa
  z ust takiej profesjonalistki, to na prawdę ogromny komplement – dziękuję 🙂

  dojechała Fuck 🙂
  Pani Olu, pięknie dziękujemy za te pełne ciepła słowa. Dziękuję w swoim i Mirka imieniu. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na „komunikacji” 🙂

  Olu
  wow! Dziękuję 🙂

 2. „Niektórzy ludzie podchodzili i dziękowali ..”
  Niektórym zabrakło odwagi:) Panie w aptekach powinny proponować klientom kupującym aurex droższy odpowiednik – „Słowikowski,Curlej”… działa już po paru godzinach i brak negatywnych skutków ubocznych. Dziękuję za otwarcie oczu. Dzięki Wam zrobiłam duży krok w kierunku szczęścia.

 3. ostatnie zdjęcie wystarczyło by za treść drugiej części Twojego wpisu. niesamowicie emocjonalne i piękny, piękny kadr.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*