Trzęsienie ziemi (MMSem) 3 komentarze


Otwieram oczy i co widzę? Niespełna dwie godziny temu doszło do trzęsienia ziemi u wybrzeży Japonii. Wstrząs główny wynosił 9 stopni w skali Richtera.

Równie silne były i są nadal wstrząsy wtórne. Jak donoszą media największe spustoszenia przynosi tsunami. Osobiście przeżyłem co najmniej 3 trzęsienia ziemi ale nigdy tak silnego. Pomimo tego, że najsilniejsze trzęsienie którego doświadczyłem byo powielokroć słabsze, to niesympatyczne doświadczenie. Niewobrażalny żywioł, niewyobrażalny kataklizm.

20110311388.jpg

1,802 total views, 2 views today

Please follow and like us:

Podobne wpisy
Kreatywnie. Prawda że mam kreatywnych sąsiadów? ;o) Fotka wysłana MMS'em z telefonu komórkowego - niestety moje zboczenie, czasami będą się pojawiały - gdzieś ta...
Trzymam kciuki. Bez pracy nie ma kołaczy, ale za jakie grzechy przyszło nam cierpieć stojąc w korkach ;oP Powrót do domu to masakra. W Warszawie chyba jednak coś ru...
Zapachniało wiosną. Prawda że są słodkie? Wiosną zapachniało ;o)
  • Tom.CJ

    i wstrząsy i fale (tsunami) 🙁

  • boonoonoos

    sam już nie wiem co gorsze, wstrząsy czy fale nimi wywołane :-/

  • Ewa

    Kiedy zobaczylam material w telewizji, w pierwszej sekundzie pomyslalam, jejku, to wyglada jak scena z 2012, i natychmiast konstatacja: to nie film, to zycie. Nie przezylam trzesienia ziemi, kiedys w NZ jakies lekkie wibracje, bez przemieszczen, nie mamy pojecia, co sie tam dzieje.