Zamach bombowy. 6 komentarzy


Słyszałem niedawno, gdzieś w mediach, że kryzys finansowy zmusza europejczyków do zmiany miejsc wyjazdów turystycznych. Podobno do łask wracają między innymi Tunezja, Grecja i Egipt – wyjazdy to dych krajów są tańsze. Nie wiem czy to z powodu większej ilości turystów, czy może przypadek ale w Egipcie znowu był zamach terrorystyczny. W Kairze wybuchła bomba, są ofiary tego zamachu. Taki piękny kraj, tacy sympatyczni ludzie tam mieszkają a takie kreatury hodują na swej ziemi.

foto: tvn24.pl
więcej informacji na ten temat ?

1,191 total views, 2 views today

Please follow and like us:

Podobne wpisy
 • Pani Foster

  Doris trafnie to określiła.

 • xaller

  dla mnie tybylcy byli przyjaźni, a oszołomów wszędzie można spotkać
  ps
  zgadzam sie z Doris: Ta różnorodność sprawia, że świat jest ?kolorowy??

 • Doris

  W każdym państwie, mieście w każdej społeczności są ludzie fajni i mniej fajni. Ludzie żyjący w odmiennych kulturach są na pewno inni ale czy to znaczy, że źli??
  Ta różnorodność sprawia, że świat jest „kolorowy”…

 • morelowyksiężyc

  miałam nadzieję, że będąc w Polsce pojawi się okazja by wziąć udział w Pana warsztatach w Warszawie, ale sądząc po godzinach publikacji, to najwidoczniej przebywa Pan aktualnie poza granicami kraju.

 • tc

  ma Pani prawo do własnej opinii
  a dygresja zamykająca post?
  no cóż – dla mnie absolutnie nie zrozumiała.

 • morelowyksiężyc

  sympatczni ludzie? hmm, może ja byłam w innym Kairze, może pomyliłam pociąg w Asuanie? a może to tylko złudzenie, bo nie byłam turystką, którą pozdrywa się i zaczepia? faktycznie, bo gdyby biała kobieta przyjeżdża rozgzebywać piasek w poszukiwaniu „czegoś”, to sympatia odchodzi na dalszy plan.

  3:01? kolejne złudzenie, myślałam że mieszka Pan w stolicy, ale najwidoczniej nie kraju na Wisłą leżącego.