Agent Tomek. 3 komentarze


O tak! Jesień przyszła już chyba na dobre, pada deszcz, zrobiło się chłodno, liście na drzewach już pożółkły.
W tym roku (jeszcze?) nie było takiej jesieni jaką lubię. Kiedy mieszkałem na Krakowskim Przedmieściu, często wybierałem się na spacery do parku Saskiego, najchętniej jesienią, kiedy liście częściowo opadły, świeciło słońce i wiatr nieśmiało hulał, bawiąc się tym, co gubiły drzewa szykujące się do snu zimowego. Chadzając alejkami, bardzo lubiłem szelest liści pod stopami, i te kolory……
Nie było w tym roku “takiej” jesieni.
Poniedziałkowo – wtorkowe szkolenie było … wyjątkowe? Śmiech to zdrowie, lub jak to powiedział jeden z uczestników szkolenia, “moje lekarstwo na stres, to śmiech” – i rzeczywiście, było wesoło. Bawiliśmy się przednio, jednocześnie ucząc się, jak radzić sobie ze stresem. Pozdrawiam Was moi drodzy!
Jutro jadę do Katowic, zgryzotą moją, jak zawsze zresztą, jest podróż. Ponad 3h, niby to krótko ale zawsze kiedy jadę sam, dłuży się niemiłosiernie. Niby książkę mogę poczytać, niby przez telefon mogę porozmawiać, niby komputer mogę odpalić, niby mp3 mogę posłuchać – jednak czas się wlecze, chyba, że? Chyba, że będzie w przedziale ktoś, kto jest równie nieugiętą gadułą jak ja! ;o)
??? (Tomasu) to po japońsku, Tomasz. Jak słusznie zauważyła jedna z uczestniczek ostatniego szkolenia, to dość “popularne” imię od kilku dni, konkretnie miała na myśli Agenta Tomasza.
Agent Tomek, jak się domyślam, wcale nie ma na imię Tomek, zapewne zostało wymyślone na potrzeby “akcji”, o których głośno w mediach. Agent Tomek, nawet na Twitterze “doczekał” się konta (swoją drogą, to ciekawe jak “pomysłowi” potrafią być ludzie). Nie będę bębnił, jak to jestem oburzony na wieść o trwonieniu naszych pieniędzy, na akcje które zafundowało sobie CBA. Owszem, swoje zdanie na ten temat mam, owszem, jestem oburzony, ale na litość Boską! Dlaczego dali mu imię Tomek? ;oP
Nie ładniej brzmiałoby, Gerard, Frumen, Medygard, Rajmund (pieszczotliwie, Mundi?) czy Xavier?
Pozdrawiam wszystkich Tomków i resztę świata ;o)

3,068 total views, 2 views today

Please follow and like us: