Gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem. 1 komentarz


Boshhhhhh, przecież ja już wymiotuję tym Smoleńskiem!
Ale to się przydaje, coraz głębiej uświadamiam się w przekonaniu, że PiS to partia kosmitów.
Co więcej, dostaję gęsiej skórki gdy pomyślę, co by się działo, gdyby Jarosław Kaczyński wygrał wybory prezydenckie.
Ci ludzie naprawdę wierzą, że to był zamach, to przerażające.
Oczywiście jak wielu polaków, czekam na wynik śledztwa, choć dla mnie jest on już coraz bardziej klarowny.
Szkoda mi tylko tych rodzin, które nie mają parcia na szkło i robienia dymu. Tych rodzin, które chciałyby w spokoju doczekać końca śledztwa.
Ja już dawno mam dość. Głupio tylko gdy w światowych mediach ukazują się nagłówki – Polska oskarża Rosję o katastrofę w Smoleńsku!

Dzisiaj zaczął padać śnieg, prognozy mówią, że trochę popada. Szkoda (wiem, zima to i śnieg powinien sypać) bo przynajmniej w Rembertowie wody gruntowe są tak wysoko, że podtapiają piwnice, garaże, pomieszczenia niżej usytuowane. Nawet kawałek ulicy Kadrowej się zapadł, dziura jakby bomba rąbnęła.

Wydawnictwo rozkręca promocję książki. W ponad 50 księgarniach w całym kraju, mają być plakaty i coś przy nich, tak żeby rzucała się w oczy. Z tego co wiem, to i EMPiK ma umieścić w specjalnym, widocznym miejscu z innymi wybranymi pozycjami. Wszystko to z okazji zbliżających się walentynek. Well, “Instrukcja….” się kręci i to całkiem nieźle. Pewnie i jakieś wizyty w mediach będą nieuniknione. Czy się cieszę z tej książki? No pewnie, że tak, zabawa przy tworzeniu jej była przednia, tylko ten cholerny zbieg okoliczności wydania jej ze śmiercią Mamy nie pozwala mi w pełni …… czerpać radości.

Dziękuję wszystkim, którzy oddali głos, wysyłając SMSa na mojego bloga w konkursie.
Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję. Bardzo dziękuję!

Serdeczności wieczorową porą zasyłam.

8855d3b44ff3e81f7866e959b4f69c22

1,992 total views, 2 views today

Please follow and like us: