Lustra w sypialni! Wow! 1 komentarz


Tydzień przemknął niczym TGV (Train ? Grande Vitesse), proszę nie mylić z naszym rodzimym IC. To nie ma ze sobą nic wspólnego, poza torami. Małe zawirowanie które powstało w zeszłym tygodniu powoli wraca do normy – choć to i tak za dużo powiedziane. Dziękuję Mirkowi, Waldiemu oraz Paniom z mojego biura księgowości.
Najgorszy tydzień w moim życie? Nieeeeee, bywały gorsze ;o) choć przyznam, że był do bani.
Jako rasowa siódemka (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) zaczynam wracać do uśmiechu, głupawek, sympatycznych i wesołych ludzi. Znowu widzę same pozytywy :o)
Usłyszałem całkiem niedawno kawał. Beznadziejnie banalny ale dostałem takiej głupawki bo …… bo oczywiście moja wyobraźnia zawsze wkracza do akcji w takich sytuacjach.
Do pokoju w akademiku wpada studentka i krzyczy do współlokatorek:
Dziewczyny! Ściągajcie majtki! Tylko szybko bo zaraz chłopaki tu będą!
….. (?)
Nie te! Tez ze sznurków!

Po ostatniej wizycie w TVP2 na Woronicza czuję duży niesmak. Z kilkudziesięciominutowej mądrej (skromny jestem gdyby ktoś miał wątpliwości):oDDD wypowiedzi, wzięto tylko jedno, głupie zdanie. Strzelam focha na publiczną, o! Jeszcze na dodatek ten głupi podpis – trener stresu. To tak, jak bym trenował ludzi jak się stresować. :o)))))))
Kupię sobie paralizator i pejcz ;oP
Swoją drogą, do historii wejdą dwa stwierdzenia które doprowadziły mnie w piątek do megagłupawki – płaskorzeźba i Góra Rushmore :o)

Btw, TV POLONIA to nie powód do lamentów – żyjemy w dobie internetu :o>

2,022 total views, 2 views today

Please follow and like us: