Mam wizję ….. 11 komentarzy


– Szkoda, że nie masz tego kanału.
– …
– ….
– No jak to nie, jak tak. No pewnie, że mam.
– To przełącz, zlejesz się w majtki.
Tak oto trafiłem na ten program. Kiedyś błądząc po kanałach przebiegałem przez coś, co nazywało się EZO tv (teraz już chyba tego nie ma) ale nigdy długo nie zabawiałem.

Mam wizję …..
Jakaś kobieta siedząca przed telewizorem martwi się o swoje dziecko będące za granicą ….

No tak, prawdopodobieństwo, że przed odbiornikiem siedzi jakaś naiwna kobieta, która ogląda ten program i ma dziecko gdzieś na obczyźnie jest spore, jest wręcz ogromne.
Groteskowo? Komicznie? Wygląda to wszystko jak parodia.
Jest to tylko mały kawałek tej audycji więc może tego nie widać, ale “wróżka-szamanka” mówi tak szybko, że nie sposób wtrącić coś od siebie. Zresztą kilka minut wcześniej zadzwoniła jakaś kobieta, “wróżka” nawija, nawija i mówi coś o kobiecie z rudymi, długimi włosami. Dzwoniąca odparła, że nikogo takiego nie ma w jej otoczeniu. “Wróżka” szybko zakończyła rozmowę sugerując, żeby uważać na takową.
Jeszcze komiczniej było, gdy “wróżka” stawiała tarota i mówiła o wygranej w totka – stary budynek ….. tam jest jakaś kolektura ….. tam jest starsza kobieta ….. tam powinna pani puścić kupon …..
O bogowie! Przecież prawie wszędzie jest jakiś stary budynek w którym może być kolektura i starsza kobieta sprzedająca losy!
“Wróż” natomiast łączy się z siłami kosmosu z prędkością światła, niejedna osoba chciałaby tak szybki internet. On dla odmiany, podawał numery, które rzekomo mają być wygraną. Czy ja dobrze rozumiem, że on z aniołami ma kontakt? ;D

Powinna mnie zaskakiwać naiwność ludzi. Kto musi dzwonić do takiego programu? Desperaci? Nieudacznicy życiowi? Osoby, które myślą, że pomoże im to zmienić ich życie?
Nie ogarniam tej kuwety ale ubaw mam przedni 🙂
To lepsze od Comedy Central 🙂


3,017 total views, 2 views today

Please follow and like us: