Niebawem tam wrócę, bo miłość do miejsc trzeba pielęgnować. 3 komentarze


Jest kilka takich miejsc na ziemi, które kocham. Miejsca do których wracam, gdzie mogę przebywać, delektować się widokami, odgłosami (lub ich brakiem), podziwiać miejscową florę i faunę. Jest takie miejsce na zboczu pewnej góry, na południu Polski, góra owa nazywa się Leskowiec i znajduje się w paśmie Beskidu Małego.
Miejsce magiczne, to tam właśnie po raz pierwszy widziałem …. świetliki, dziesiątki latających świetlików w kompletnej ciemności. Tylko gwiazdy i świetliki, to było niezapomniane, cudowne zjawisko.
To właśnie tam mieszkają Janusz i Bogusia.

Bogusia i Janusz w tym przepięknym miejscu, prowadzą ośrodek Mandala – Ci cudowni ludzie w tym wyjątkowym miejscu łączą magię okolicy z ciepłem i serdecznością jakimi obdarzają wszystkich odwiedzających ich cztery kąty….
Piękne widoki, wspaniała atmosfera, wyjątkowi gospodarze, cudowna okolica ….. Tego nigdy nie da się zapomnieć. Ognisko i grzane wino, nasiadówki na tarasie i liczenie spadających gwiazd, wędrówka na szczyt góry Leskowiec i las, zapach lasu i śpiew ptaków. Wspaniała kuchnia i intelektualna uczta …. dokładnie 10 lat temu doświadczyłem tego wszystkiego pierwszy raz. Później był koleiny i …. kolejny i znowu kolejny. Zawsze wracam tam z ogromną przyjemnością.
Kiedyś uważano, że ziemia jest płaska, zawsze gdy tam jestem mam wrażenie, że tak właśnie jest, a Bogusia i Janusz mieszkają na jej krańcach….. daleko od cywilizacji, gdzie dookoła jest tylko natura i góry, cisza i spokój.
Niebawem tam wrócę, bo miłość do miejsc trzeba pielęgnować.
Jeśli chcecie odwiedzić to wyjątkowe miejsce, zapraszam.
?? Ośrodek MANDALA – więcej informacji
3,489 total views, 2 views today

Please follow and like us: