O MNIE


“Dobrze jest mieć pieniądze i rzeczy, które można za nie kupić, ale również jest od czasu do czasu upewnić się, czy nie zgubiliśmy rzeczy, których nie da się kupić za pieniądze”

George Horace Lorimer


 

Jestem trenerem biznesu oraz wykładowcą w Krajowej Szkole Administracji Publicznej, specjalizującym się w szkoleniach miękkich. Prowadzę również zajęcia z zakresu biznes coachingu, doradztwa personalnego oraz terapeutyczne. Jestem autorem lub współtwórcą czterech poradników “9 milowych kroków do sukcesu zawodowego”, “Instrukcja Obsługi Twojego faceta” (opublikowana także w Czechach i na Słowacji), “Charakter na całe życie?” i :Powiedz Stop!”. Wykonywane przeze mnie zajęcia to wynik pasji pracy z ludźmi i poznawania osobowości człowieka. 

Jestem współzałożycielem i współwłaścicielem firmy szkoleniowo – doradczej TiM TRAINING, która z powodzeniem działa na rynku polskim od 2003 roku. Przez blisko 14 lat działalności przeprowadziłem setki szkoleń dla wielu firm i instytucji w tym : Deutsche Bank, Narodowego Banku Polskiego, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Ministerstw: Rozwoju Regionalnego, Edukacji Narodowej, Środowiska, MSWiA, takich firm jak Johnson & Johnson, Hochland, Colep, Aegon, Polkomtel, Orlen, Bayer, Avon, BRE Bank, Daimler Chrysler, Izby Celne, PGNiG S.A. Karpacki Oddział Obrotu Gazem, Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o., KUKE S.A., PZU S.A., PKO BP Finat Sp. z o.o., J&P AVAX S.A., Urząd Dozoru Technicznego, Euro Bank S.A., Mennica Polska S.A. i wielu innych. 

Jestem częstym gościem audycji w radiowej “Trójce” i “Czwórce”. Mam także wielką przyjemność występować w audycjach telewizyjnych TVP I, TVP II, TVN, TVN Styl, Superstacja, choćby takich jak : “Pytanie na śniadanie”, “Miasto Kobiet”, czy “Kino, kanapa, książki”. Udzielam wypowiedzi do Pulsu Biznesu i portali internetowych oraz różnych wydawnictw prasowych poświęconych nie tylko biznesowi. 

Po wielu latach pracy, postanowiłem powrócić do korzeni i zająć się psychologią i psychologią biznesu, które to kierunki są zgodne z moimi pasjami i pozyskaną wiedzą oraz edukacją. Nieustanne poszerzanie wiedzy z zakresu metod rozwoju człowieka i prowadzone badania nad typologiami osobowości poskutkowały wydanymi publikacjami książkowymi a także wieloma zaproszeniami na konferencje, prelekcje i wykłady. 

Jestem realistycznym optymistą z wieloma pasjami, które wzbogacają moje życie i pozwalają nigdy się nie nudzić. Oprócz pasji zawodowych interesuję się także fotografią, geografią, astronomią i koncepcjami integralnego świata Kena Wilbera. Ciągle największą moją pasją pozostaje człowiek i jego nieodkryty potencjał i to właśnie praca z ludźmi przynosi mi najwięcej satysfakcji i spełnienia życiowego. 

 19,503 total views, 3 views today