Plotka. 5 komentarzy


Jakiś czas temu, nawiązała się rozmowa o dzieciach pomiędzy mną a pewnym znanym i wziętym fryzjerem podczas mojej wizyty w jego salonie. (celowo nie podaję imienia i nazwiska)

On: My z żoną bardzo kochamy nasze dziecko, weźmy na przykład Edytę Górniak i Darka Krupę, oni tak nie kochają swojego Allana.
Ja: A dlaczego tak uważasz?
On: Wiesz, znam ich i widzę, pozatym oni wzięli nianię do dziecka a my nie.
Ja: Tak się składa, że też ich znam i fakt, że wzięli nianię do Allanka o niczym nie świadczy, oboje pracują i to dużo, a z tego co wiem, to Twoja żona siedzi w domu i nie pracuje. Zresztą dziwię się Tobie, że wysnuwasz takie wnioski na podstawie tego co widzisz bo to subiektywna ocena. Masz nadprzyrodzony dar skoro możesz zmierzyć miłość rodziców (to był sarkazm).

Wymiękł, nie wiedział, że też znam Edytę i Darka ? próbował się tłumaczyć bo chyba było mu głupio. Jedno jest pewne, tak rodzą się plotki. Wystarczy, że ktoś coś puści w miasto, jak w tym przypadku znany fryzjer swoje spostrzeżenia, i po tygodniu Pudel, Pomponik czy inny Bucik (czytaj; Kozaczek) serwuje brednie swojej wiernej, zapryszczonej i zakompleksionej publice by mogli do woli pluć, obrażać i zalewać żółcią.
Nie wierzcie wszystkiemu co piszą o ludziach, bo większość z tego, to stek kłamstw i bzdur wyssanych z palca.

2,937 total views, 2 views today

Please follow and like us: