Polityka to gnojówka. 4 komentarze


Właśnie obejrzałem powtórkę programu Moniki Olejnik “Kropka nad i” którego gościem był Joachim Brudziński.
Już nawet nie mam siły, co więcej, wręcz mi się nie chce komentować zachowania przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości. Ile żółci, nienawiści i agresji wylewało się z wypowiedzi posła Brudzińskiego. Wybałuszałem oczy z niedowierzaniem, a uszy mi więdły kiedy oglądałem i słuchałem Joachima Brudzińskiego.
Jacku, współczuję Ci takiego krewnego.
Zresztą co tu daleko szukać, poseł Hofman, poseł Girzyński, europoseł Kurski …. ostatnie wywiady z tymi panami dają mi jasny obraz partii którą reprezentują.
Nie dziwię się, że Joanna Kluzik-Rostkowska, Elżbieta Jakubiak, Paweł Poncyliusz i inni, dali dyla z PiS i postanowili oddzielić się od tej partii, która wykazuje destrukcyjne tendencje.
PJN rozpoczyna nowy byt polityczny, póki co nie obchodzi mnie specjalnie jak sobie będą radzili. Dla mnie przełomem był fakt wyjścia tych polityków, założycieli PJN, z ugrupowania Prawa i Sprawiedliwości.
Z ogromnym zainteresowaniem przyglądam się także poczynaniom Janusza Palikota, odnoszę wrażenie, że (jeszcze poseł, bo we wczorajszym programie Tomasza Lisa, Palikot złożył deklarację zrzeczenia się w styczniu mandatu poselskiego) miota się niczym osoba zamknięta w ciemnym pokoju. Być może ma jakiś plan, być może w tym chaosie jest jakaś koncepcja.
Polityka to gnojówka. Zarówno tam wysoko jak i tutaj na dole, wśród zwykłych ludzi.

O matko! Rozpoczęła się właśnie powtórka “Rozmowa Rymanowskiego” a tutaj moja “ulubienica” posłanka Kempa! Aaaaaaaaaaaa! Uciekam! 🙂

2,346 total views, 2 views today

Please follow and like us: