Reksio – psiak jak z kreskówki – kiedy koniec tułaczki?


Reksio to młody (ok. 1 r.) psiak, który jako bezdomny trafił do szpitalika. Niestety opiekun się nie znalazł, więc psiak pilnie szuka nowego domu.
Reksio jest bardzo radosnym psem, żywiołowym, pełnym ufności do ludzi, zapału do życia. Uwielbia zarówno zabawy i pieszczoty ? szczególnie głaskanie po brzuchu. Nie wykazuje agresywności wobec innych psów, jest jednak bardzo zaczepialski do zabawy; chciałby biegać, skakać, gonić, co wynika z niemal permanentnej wesołości.
Reksio dostał takie imię ? bo jak widać na zdjęciach, ma identyczne pysio jak bohater kreskówki. Ma cudowny nos i oczy, w których człowiek zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Sięga w kłębie trochę powyżej kolana, łbem do pół uda. Jest bardzo szczupły, nie jest zainteresowany łapczywym jedzeniem, troszkę trzeba go namawiać.
Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony, ma książeczkę zdrowia. Czeka go kastracja.
Reksio jest bardzo grzecznym psem, choć ma kłopot z posłuszeństwem, który nie wynika z charakteru lecz z pewnej niepełnosprawności: otóż Reksio jest głuchy. Nie słyszy on nic oprócz bardzo głośnego szczekania. Dlatego poszukujemy domu cierpliwego, troskliwego i wyrozumiałego, który poświęci psu więcej czasu niż tylko przesiadywanie na kanapie bądź w ogrodzie. Zapewnimy pomoc treserską w nauczeniu Reksia niewerbalnych komend “Siad” “Leżeć” “Stój” itp.
Jeśli chcesz dać Reksiowi dom, opiekę oraz własne serce napisz mail: joshua.ada@gmail.com (tylko przemyślane oferty, podpisujemy umowę adopcyjną). Jeśli nie możesz dać Reksiowi domu, proszę, pokaż ogłoszenie znajomym. Pies nie może trafić do schroniska: nie poradzi sobie tam ze swoją głuchotą oraz chęcią do kontaktu i wesołością. Aktualnie do 24 września przebywa w domu tymczasowym w ok. W-wy. Jest to nieprzekraczalny termin. Musimy znaleźć mu dom, aby przerwać tułaczkę Reksia po miejscach pobytu czasowego.

Tutaj znajdziecie więcej zdjęć Reksia

1,061 total views, 1 views today

Please follow and like us: