Rozmawiać każdy może. 13 komentarzy


– Wiesz co? A może ja powinienem pójść do medium …… hmm…….. To bez sensu, no bo jeśli istnieje reinkarnacja, to dlaczego nie pamiętamy naszych poprzednich doznań, relacji, naszych poprzednich wcieleń?
– Oszaleć by można, człowiek nie radzi sobie z obecnym życiem więc gdyby pamiętał jeszcze co przeskrobał w poprzednich, to dopiero byłoby przerąbane. Chciałbyś pamiętać, że mnie tłukłeś? :))))))

– Ty wiesz co ja bym zrobiła, gdybym dowiedziała się, że on nie zdał do następnej klasy? Osiwiała bym! Wprawdzie są farby do włosów, ale bym osiwiała.
– Przecież i tak farbujesz włosy odkąd pamiętam.
– No farbuję, ale z wyboru. Nie dlatego żebym osiwiała, nie dlatego, że byłam siwa, o kurcze! Nie dlatego, że osiwiałam! Lubię farbować włosy.

– Jakie były Pana postanowienia noworoczne?
– Od lat nie mam postanowień noworocznych.
– A dlaczego?
– Bo widzi Pan, nigdy nic z tego nie wychodziło.
– No dobrze, a kiedy Pan miewał postanowienia noworoczne, te kilka lat temu, to jakie one były? Te najczęściej powtarzające się?
– Hmmmm…. To było rzucanie palenia, niestety dalej jestem biernym palaczem. Dlatego nie mam postanowień noworocznych.
– ??? To znaczy, że Pan już nie pali.
– No właśnie nie. W dalszym ciągu palę, mówiłem przecież, że jestem biernym palaczem.

– Widziałem się ostatnio z moją koleżanką z lat przedszkolnych, wspominaliśmy czasy gdy bawiliśmy się w doktora.
– Wiesz, wiele dzieci bawi się w doktora. Maluchy są ciekawe, jak wygląda różnica między ich narządami płciowymi. Nie ma się czego wstydzić.
– O czym ty mówisz? Nie oglądaliśmy sobie niczego! Mieliśmy zestaw małego lekarza – zabawkowy stetoskop, młoteczek, strzykawkę!

2,365 total views, 2 views today

Please follow and like us: