Walentynki 3 komentarze


 ?Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł, albo zabrać do bram raju – ale zawsze gdzieś nas prowadzi. I czas się z tym pogodzić, albowiem jest ona treścią naszego istnienia. Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni, tygodni smutku i rozczarowań. Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwanie miłości – ona zawsze wyjdzie nam na przeciw. I nas wybawi.?

Paulo Coelho

 Dzień Zakochanych, czyli potocznie mówiąc Walentynki zbliżają się ku końcowi. Tego dnia wszyscy zakochani i nie zakochani składają sobie życzenia. Sprzedawcy wszelkich gadżetów związanych z miłością zacierają ręce bo dochody tego dnia idą w górę.

Serduszka pod każdą postacią znikają z półek jak świeże bułeczki, sieci komórkowe z radością klaszczą w ręce bo ilość SMS?ów i MMS?ów tego dnia znacznie wzrasta.

Innymi słowy wszechobecna miłość, eksplozja miłości.

Właściwie to prawie wszyscy wiedzą że patronem Dnia Zakochanych jest Święty Walenty, biskup żyjący w III wieku naszej ery.

Założę się jednak, że mało kto wie kto jest patronem epileptyków?

Także Święty Walenty.

 

Pozdrawiam weekendowo.

1,698 total views, 2 views today

Please follow and like us: