Wielkimi krokami żegnamy 2009 rok czyli “Przeminęło z wiatrem”. 1 komentarz


Rok 2009, który zbliża się do końca, upłynął bardzo szybko – czy już tak będzie każdego roku? Mam nadzieję, że nie. Jaki był mijający rok?
Pracowity, bardzo pracowity. Nawałnica pracy była tak ogromna, że w okresie świątecznym kiedy zwolniłem tempo, akumulatory mi padły. Wcale mnie to nie dziwi, przez tyle miesięcy funkcjonowałem na pełnych obrotach. Teraz, kiedy zwolniłem organizm automatycznie obniżył odporność czego efektem jest jakieś podziębienie. Bronię się tymczasowo na różne możliwe sposoby, żeby mnie nie rozłożyło i mam wielką nadzieję, że uda mi się wybronić.
Mam także nadzieję, że rok 2010 będzie obfitował w różne ciekawe rzeczy, na pewno nie dam się z pracą zapędzić w kozi róg jak to miało miejsce w tym roku. Chciałbym też, żeby nadchodzący płynął nieco wolniej niż 2009 :o)
Kupiłem dzisiaj w moim przy osiedlowym sklepiku DVD z “Przeminęło z wiatrem” w którym główne role odegrali Clark Gable i Vivien Leigh. Od zawsze uwielbiałem tę ekranizację, swego czasu w latach nastoletnich jeszcze, oglądałem często ten film, VHS’ki jeszcze wtedy były :o)
Dzisiaj do poduszki sobie włączę, pewnie nie dotrwam do końca bo seans trwa aż 224 minuty, ale co mi tam.

1,796 total views, 4 views today

Please follow and like us: