Zawód – polityk. 4 komentarze


Zawód polityka, wbrew powszechnym opiniom, nie jest zajęciem łatwym. Zasłyszawszy tu i ówdzie opinie ludzi, wychodzi na to, że to pestka bycie posłem.
Moja przyjaciółka już drugą kadencję piastuje to stanowisko, i wiem jak wiele pracy, energii i czasu poświęca żeby w pełni spełniać swój poselski obowiązek.
Oczywiście są politycy i politycy ? tacy którzy lansują się jak tylko mogą, choćby poprzez zwracanie na siebie uwagi mediów noszeniem kapeluszy, pokazywaniem torsów czy wreszcie przynoszeniem do studia telewizyjnego świńskich łbów. Zapominamy jednak, a może bardziej, nie dostrzegamy tych polityków, którzy nie mają parcia na szkło. Nie zauważamy tych posłów, którzy robią bardzo wiele dla różnych, często szarych obywateli bez jakiegokolwiek rozgłosu.
Taką osobą jest moja przyjaciółka, Beata Bublewicz. Osoba szalenie oddana sprawom w które wierzy, osoba uczciwa, i potrafiąca śmiało przeć na przód dla słusznej sprawy.
Lada chwila wybory do europarlamentu, Beata jest jedną z kandydatek z ramienia Platformy Obywatelskiej. Będzie stratowała z list wyborczych w województwie Warmińsko-Mazurskim.
Gdybym mógł, to oczywiście jasne jest, że głosowałbym na Beatę. Niestety jednak mieszkam w Mazowieckiem i jedynie mogę wierzyć w to, że jej się uda. Będę za nią trzymał kciuki, bo wiem, że jest to osoba, która powinna znaleźć się w Brukseli.
Jeśli mojego bloga czytają Olsztynianie, to gorąco zachęcam do oddania głosu na Beatę Bublewicz.

www.bublewicz.eu2,984 total views, 2 views today

Please follow and like us: